Danas je u Osnovnoj školi ,,Treštenica,, održano općinsko takmičenje iz historije.
Naša škola je osvojila 2. mjesto ekipno, a učenica Majda Mešanović ostvarila je odličan rezultat i osvojila 3. mjesto, čime se plasirala na kantonalno takmičenje.
Čestitamo našoj vrijednoj učenici i njenoj nastavnici Sifi Junuzović na trudu, znanju i postignutom uspjehu. Želimo im mnogo sreće i uspjeha i na kantonalnom takmičenju!